Tüp Bebek Merkezi
30 Ocak 2023

 Merkezimiz sadece tüp bebek merkezi olarak değil bir infertilite kliniği olarak hizmet vermektedir. Standart ovulasyon indüksiyonu ve intrauterin inseminasyon(aşılama), intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu (İCSİ), sperm ve embriyo dondurma çözme işlemleri Sağlık Bakanlığının belirlediği yönetmeliklere uygun olarak yapılmakta ve İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafında altı ayda bir denetlenmektedir. Gereken hastalalarda infertilite ameliyatları genellikle laparoskopi ve histeroskopi yöntemleri ile infertilite ekibi tarafından yapıldıktan sonra gerekli tedavileri planlanmaktadır.

 Yönetmelikte belirlenen gerekli tetkik ve belgeleri tamamlanan her hastayı devlet destekli tüp bebek tedavi ve uygulamasına almaktayız. Ayrıca ücretli yaptırmak isteyen hastalarımızı da kabul etmekteyiz.

 Son üremeye yardımcı tedavi merkezleri yönetmeliğine göre inşa edilmiş geniş ve ferah bir alanda hizmet vermektedir. Ünitemizde

2 adet poliklinik muayene odası

Hasta bilgilendirme odası, toplantı odası, arşiv odası, 2 adet sperm verme odası, emriyoloji laboratuvarı, kriyo odası, androloji laboratuvarı, emriyoloji laboratuvarı ile bağlantılı 1 tane OPU ameliyathane odası ve 1 tane TESE ameliyethane odası, 3 adet ikişer yataklı hasta odaları bulunmaktadır.

  Önceki başarılı tedaviler ile birçok aileye umut olan merkezimizin ana hedefi bilimsel tedaviler çerçevesinde ve son teknolojik donanımlarla hastalarımıza her zamanki gibi devlet güvencesi ve kalitesiyle en iyi hizmeti vermektir.

 

Merkezimiz kadın doğum binası G blok 1. katta bulunmaktadır.

 Doktorlarımız:

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı: Dr. Dilay Gök Korucu

Dahili: 41641

Histoloji ve Embriyoloji Uzmanı: Dr. Berrin YANGIN DOĞRU 

Dahili: 41637

 

Histoloji Embriyoloji Uzmanı: Dr. Müşerref Sultan Mermer

Dahili: 41638

 

Dr. Salih Yahya Aksanyar

Dahili: 41639